לפני שנרים כוסית, נשמח לדעת את שנת הלידה שלך

התאריך אינו תקף

נוכל להמשיך
רק אם מלאו לך 18

היצירה מזקקת קעואר
סיפורה של יצירה

לא פשוט להגיע לרמות הדיוק והאיכות שהופכים משקאות מזוקקים למוערכים על ידי מומחים וזוכים בפרסים יוקרתיים בתחרויות בינלאומיות מובילות. זהו תהליך שמתחיל בבחירה מוקפדת של חומרי גלם איכותיים ושל דרכים שונות לטפל בהם ומסתיים בהחלטות הנוגעות לבקבוקים ואריזות. אלה הם רק חלק מהדברים שאנחנו מקפידים עליהם במהלך היצירה.

הגליל: איזור היין האיכותי בישראל

הגליל, על תת האזורים השונים שבו, מתאים במיוחד לגידול ענבי יין. מזג האוויר הייחודי, האדמה הטובה והמגוונת והאנשים העושים במלאכה מספקים כר גידול אידיאלי לגידול גפנים והתוצאות בהתאם. הענבים הגליליים, חומר הגלם העיקרי של מזקקת קעואר, מתאפיינים באיכויות גבוהות מדי בציר כמעט, שניתן להרגיש בכל אחד מהתזקיקים שלנו.

האניס: הטוב במזרח התיכון

בשנת 2009, עם הקמת המזקקה החדשה, התלבטנו בין ארבעה סוגי אניס, המרכיב העיקרי בטעמו של הערק. לאחר לא מעט לבטים, טעימות והתייעצויות בחרנו את האניס הסורי מחבל אסקנדרון, בגלל האיכויות הגבוהות לנו, ההתאמה שלו לשיטות העבודה שלנו והאופן הייחודי שבו הוא מגודל ומטופל על ידי החקלאים. 

הענבים: הכול מתחיל בכרם

בין אם הם משמשים אותנו לעשייה של יין, ערק, ברנדי או כל משקה אחר, לאיכות הענבים, השפעה עצומה על איכות התוצאות הסופיות, עליה אנחנו לא מוכנים להתפשר. הכרמים המטופחים בגליל, והקשרים שלו עם הכורמים והמגדלים, מאפשרים לנו להתחיל את תהליכי הייצור עם חומרי הגלם הטובים ביותר.

היועץ: ד"ר ארקדי פפיקיאן

אין חובב יין או מומחה לכהילים בישראל שאינו מכיר את שמו של ד"ר פפיקיאן, מומחה עולמי לייצור יין ומשקאות חריפים, המלווה יקבים ומזקקות בדרך למוצרים איכותיים יותר, וכמו כן לזכיות בפרסים בתחרויות בינלאומיות.

המזקקה: איכות ודיוק ללא פשרות

מזקקת קעואר, שהוקמה לפני יותר מ-70 שנה, היא אחת האיכותיות והוותיקות ביותר בישראל. במזקקה, הנמצאת באזור התעשייה ציפורית שבגליל, פועלת מעבדת מחקר ופיתוח, שמבטיחה כי הטעמים והמרקמים של הערק, הברנדי והמשקאות הנוספים, ישמרו על רצף של איכות ויחד עם זאת על מגמת שיפור מתמדת. על מנת לשמור על הסטנדרטים הגבוהים, פועלת במזקקה מערכת בקרת האיכות המתקדמות ביותר בישראל ובעולם, בתקני: ISO 9001:2008, HACCP,GMP

הבקבוקים: קלאסה ואיכות

במזקקת קעואר מקפידים על כל פרט ואלמנט של כל משקה. לכן אנו מייבאים בקבוקים איכותיים משתי מעצמות הזכוכית הגדולות באירופה: איטליה ויוון. הבקבוקים המעוצבים של ערק קעואר מעניקים לו נופך יוקרתי ומרשים וממתגים אותו כערק פרימיום היחיד המיוצר בישראל.