© כל הזכויות שמורות 2018

Contact Us

?מה חשוב לדעת לפני שקונים ערק

March 21, 2017 By Mako

?מה חשוב לדעת לפני שקונים ערק
אפשר לאהוב ערק ואפשר שלא– אך מה שבטוח מדובר במשקה מלא נוכחות שאי אפשר להישאר אדישים אליו! בעבר היו שותים אותו בעיקר בזכות המחיר האטרקטיבי שלו, אך עם הזמן המצב השתנה וסוגי הערק הקיימים בשוק הלכו, השתפרו והשתכללו. וכעת, כבר רבים לומדים להעריך אותו ואת טעמו הייחודי מחדש. זה בדיוק מה שהופך את ערק קעואר, אותו משקה פרימיום אלכוהולי מבית משקאות האניס, לכוכב ראשי בחיי הלילה במהלך .השנים האחרונות

פירוש המילה ערק בערבית הוא “זיעה”, זאת בשל תהליך הזיקוק שבמהלכו טיפות האלכוהול הולכות ומתעבות ודומות מאוד במראה שלהן לטיפות של זיעה. משקה הערק הידוע והמוכר הוא משקה פופולרי בארץ ובעולם כולו, השייך למשפחת משקאות האניס. כאשר צמח האניס עצמו, מקובל כצמח המרפא העתיק ביותר במזרח התיכון ותרבות המזרח תיכונית. ונודע בעולם כולו כחומר מחטא חזק, היעיל במיוחד במלחמה כנגד זיהומים שונים. ואם כל זה לא מספיק, אניס משמש גם כחומר מרפה שרירים, המסייע נגד פרכוסים, הוא אנטי-פטרייתי, נוגד חמצון, מסייע בבעיות מערכת העיכול, משכך כאבים, מפחית בחילות ואפילו נלחם במחלת הסוכרת.

אך מעבר לסגולותיו האינסופיות,יש כאלה שלוגמים אותו בכל פעם מחדש בעיקר בזכות הטעם והארומה שלו. סביר להניח שלרובכם יצא כבר לטעום בעבר ערק, אבל הרשו לנו לחדש לכם- ערק פרימיום כמו קעואר כמעט בטוח שעוד לא יצא לכם לטעום- אז התכוננו להתאהב! והרשו לנו להמליץ לכם לרכוש לעצמכם בקבוק ופשוט להתענג.
אז כן, כביכול מדובר באותו ערק מוכר וידוע, אותו משקה נטול צבע, בעל תכולת אלכוהול גבוהה מאוד ובעל טעם וריח ייחודי למדיי. אך השוני הבולט הוא שהמתכון הסודי לערק העובר במשפחת קעואר כבר במשך כשלושה דורות, הופך אותו לבעל טעם מרתק ובעל מרקם קטיפתי וחלק בגרון, ומשאיר אחריו ארומה קסומה שמשאירה לכם טעם של עוד בפה.
ללא צל של ספק מדובר בערק אותנטי לאניניי טעם מהזן המשובח ביותר, המיוצר מחומרים טבעיים בלבד לפי מיטב המסורת של משפחת קעואר.

השילוב הנפלא הזה בין שמירה על המסורת המשפחתית, שימוש בחומרים טבעיים תוך כדי הקפדה על ייצור ללא התפשרות על איכות חומרי הגלם, תהליך הזיקוק, המילוי והעיצוב בשילוב טכנולוגיה חדשנית יוצרים יחד בהרמוניה מופתית ערק פרימיום צלול וטעים במיוחד, בעל ארומה נפלאה, העובר כל כך “חלק” בגרון, הופכים אותו לערק המושלם מבחינתנו. למבינים ולאוהבי הערק באשר הם מדובר בחגיגה של ממש!

מעבר לכך, מומחים בתחום שכינסנו למבחן טעימה עיוורת, מעידים כי ערק קעואר מתעלה משמעותית בטעמו על אחיו מהמזרח התיכון , וזאת מכיון שמרכיביו הם כוהל טבעי, מים צלולים וטהורים המופקים בטכנולוגיית אוסמוזה הפוכה, בשילוב עם אניס טבעי סורי משובח. וכאשר לא מתפשרים על איכות המרכיבים,  הארומה היא יוצאת דופן והטעם? חסר תחרות.

את ערק קעואר ניתן לרכוש ברשת “אושר עד” ובחנויות ברחבי הארץ.
קליק לאתר>>> http://kawar.com/

מוזמנים גם ליצור עמם קשר בדף הפייסבוק שלהם >>> https://www.facebook.com/%D7%A2%D7%A8%D7%A7-%D7%A7%D7%A2%D7%95%D7%90%D7%A8-Arak-Kawar-124016834323732/

CONTACT US